Dziś: środa, 13 maja 2026
Imieniny: Gloria, Robert, Serwacy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Audycja promująca akcję: Stop aborcji dzieci z Downem
Nie mogę wyświetlić obrazka

Przedstawiamy Wam piękną audycję, trwającą ok. 11 minut, dotyczacą kampanii znoszącej dopuszczalność zabijania dzieci nienarodzonych z Zespołem Downa. Mama chłopczyka z ZD pięknie o nim mówi i opowiada o życiu takich rodzin.

Audycję przygotowała ja Joanna Najfeld. Wypowiada się Kaja Godek. Wprowadzenie i zakończenie: Przemek Babiarz. Muzykę zrobil Michał Lorenc. Audycję można legalnie odsłuchać i ściągnąć z linku: www.gms.waw.pl/magazyn_plikow/WC/Stop_aborcji_01_PBKG.zip.

Wkrótce odcinki z kolejnymi świadkami i celebrytami!


liczba odsłon: 8403 | dodano: 2013-06-10 11:48:13

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.plforum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Akademicka Droga Krzyżowa - fotorelacja

W piątek, 27 marca, studenci i wierni ze...

Spotkanie Młodzieżowych Grup Oazowych w Szczecinie

W dniu 23 stycznia młodzieżowa gałąź Ruc...

Inauguracja roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie

W niedzielę, 11 stycznia w Zespole Szk&o...

blog ichtis

Facebook
ichtis.info