Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Choszczno 2011
Logo Dni Młodych 2011

Tematem tegorocznych Dni Młodych są słowa Benedykta XVI zaczerpnięte z orędzia na XXVI Światowy Dzień Młodzieży, które zostały streszczone w haśle „Mocni w Wierze". Nawiązują one do słów zaczerpniętych z Listu do Kolosan: „Zapuśćcie korzenie w Chrystusie i na Nim się budujcie i umacniajcie w wierze" (por. Kol 2,7). Apostoł Paweł podkreśla, że pełna dojrzałość osoby i jej wewnętrzna stabilność mają swoje fundamenty w relacji z Bogiem, relacji, która przychodzi przez spotkanie z Jezusem Chrystusem.

Więcej…

 
Pakiet uczestnika

Przygotowaliśmy dla Was materiały i gadżety związane ze spotkaniem w Choszcznie, które każdy uczestnik Dni Młodych otrzyma w pakiecie lub będzie mógł zakupić w rejestracji i podczas trwania programu Dni Młodych.

Więcej…

 
Orędzie na XXVI Światowe Dni Młodzieży

Wiadomość od papieża specjalnie dla Ciebie? Czy to możliwe? Ojciec Święty Benedykt XVI zgodnie z tradycją Światowych Dni Młodzieży, zapoczątkowaną przez Jana Pawła II w 1985 roku, skierował do młodych specjalne orędzie na ŚDM 2011 w Madrycie. Może ono służyć jako wskazówka i pomocna lektura do przygotowania duchowego na wyjazd dna Dni Młodych do Choszczna oraz do Hiszpanii. Jego motto pokrywa się z hasłem XXVI ŚDM.

Więcej…

 
Nocne czuwanie w Choszcznie przed ADM

Pół roku przed kolejnymi Dniami Młodych w Choszcznie 26 listopada 2010 roku odbyło się nocne czuwanie młodzieży. Czuwanie miało na celu przygotować duchowo do kolejnego spotkania młodych, które odbędzie się po raz drugi w Choszcznie. Na spotkanie przyjechali wraz z młodzieżą: ks. Adam Słomiński TChr ze Szczecina, ks. Marcin Miczkuła z Barlinka, ks. Adam Krzykała i ks. Paweł Wiśniewski z Choszczna. Gospodarzami były siostry Uczennice Krzyża z Choszczna.

Więcej…

 
Wypominki dla wolontariuszy ADM

5 listopada 2010 r. wolontariusze spotkali się na wspólnej modlitwie za zmarłych. O godz. 19.00 zgromadzili się w kaplicy MB Zwycięskiej przy ul. Kościuszki, aby tam wspólnie uczestniczyć w wypominkach.

Więcej…

 
Modlitwa akatystem wolontariuszy ADM

Dnia 3 grudnia 2010 roku w kaplicy sióstr Uczennic Krzyża przy parafii Narodzenia NMP spotkali się wolontariusze Dni Młodych z Choszczna. Modlitwę poprowadził ks. Adam Krzykała wraz z siostrami Uczennicami Krzyża.

Więcej…

 
Wolontariusze modlili się na Drodze Krzyżowej

Dnia 11 marca 2011 roku o godz. 19.00, 50 dni przed kolejnymi Dniami Młodych w Choszcznie, wolontariusze obu choszczeńskich parafii zgromadzili się w kaplicy MB Zwycięskiej przy ul. Kościuszki w Choszcznie na Drodze Krzyżowej.

Więcej…

 
Mocni w wierze - Dni Młodych 2011

Zgodnie z życzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się w tym roku ponownie w Choszcznie, w dniach od 30 kwietnia (sobota) do 3 maja br. (wtorek).

Więcej…

 
Choszczno City Tour 2011

Trzeciego popołudnia Dni Młodych (tj. 2 maja 2011 r.) spotkamy się już tradycyjnie podczas programu turystyczno-rekreacyjnego pt. City Tour. W programie tej eskapady po mieście znajdziecie m.in. mecze i turnieje sportowe, możliwość popływania kajakami i łodziami oraz wiele innych atrakcji, które zaoferowało nam miasto Choszczno. Zobacz program Choszczno City Tour 2011!

Więcej…

 
Lista warsztatów

W tym roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w kilku nowych warsztatach, m.in.: bębny, biżuteria szklana i naturalna, tańca towarzyskiego i współczesnego, graffiti, graficzne, origami, nurkowania, układania kwiatów i wiele innych. Możesz wybierać spośród 31. warsztatów! Zobacz pełną listę i pamiętaj: kto pierwszy ten lepszy!

Więcej…

 
Program Dni Młodych w Choszcznie!

Informacja z ostatniej chwili: znamy już program tegorocznych Dni Młodych w Choszcznie! W tym roku zapraszamy Was już 30 kwietnia, a to oznacza jeden dzień dłużej wspólnego świętowania :) Zobacz program ADM 2011!

Więcej…

 
Znajdź grupę dla siebie

Opiekunom dziękujemy za rejestrację grup i uczestników Dni Młodych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Dotychczas zostało zarejestrowanych 72 opiekunów, którzy zgłosili 1050 uczestników. Młodzież, która chce wziąć udział w Dniach Młodych prosimy o zgłaszanie się do swoich księży duszpasterzy, sióstr zakonnych, katechetów i animatorów świeckich. Dla ułatwienia poszukiwań grupy w Twojej okolicy lub parafii przedstawiamy zestawienie dotychczasowych grup.

Więcej…

 
Informacje dla opiekunów

Drodzy opiekunowie - księża, siostry zakonne, katecheci i animatorzy świeccy - dziękujemy Wam za dotychczasową rejestrację grup oraz trud włożony w przygotowania do uczestnictwa w naszym wspólnym święcie jakim są Archidiecezjalne Dni Młodych. Już 30 kwietnia spotkamy się ponownie! Zanim wsiądziecie do pociągu do Choszczna - prosimy - przeczytajcie ten artykuł :)

Więcej…

 
Wolne miejsca na warsztaty

Niektóre z warsztatów są już całkowicie zajęte, ale nie ma powodu do zmartwień - pozostało jeszcze wiele wolnych miejsc, na innych ciekawych zajęciach:) Zobaczcie sami i wybierzcie coś dla siebie! W tabeli w tym artykule sprawdzisz ilość wolnych miejsc na poszczególne warsztaty. Stan liczbowy z dnia 19 kwietnia 2011 r. (godz. 17:00). O udziale w danym warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy zatem do wybierania warsztatów i zgłaszania się do opiekunów. Do zobaczenia w Choszcznie! Uwaga - nowe warsztaty: dziennikarskie, taniec z woalem, aerobic i piłka nożna!

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2   ostatnia >>


liczba odsłon: 20986 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook