Dziś: poniedziałek, 5 czerwca 2023
Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
L.U.C. & Aukso Orchestra & RAH!M – on-line

27 października 2020 r. o godz. 20.00 na www.fabrykakoncertow.com.pl - wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Koncert on-line łączący w sobie dwa artystyczne projekty z dwóch kompletnie różnych gatunków: ze świata hip-hopu i świata symfonicznego. Za pośrednictwem profesjonalnej platformy streamingowej – jedynek Sali koncertowej na świecie z dźwiękiem przestrzennym on-line - zrealizowany w najnowszej technologii koncert L.U.C. / AUKSO z gościnnym udziałem RAH!MA. 

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodych w Myśliborzu 9/10 października 2020 roku

Dnia 9 października 2020 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży w ramach „Nikodemowych Nocy”. Na czuwanie przybyli młodzi ludzie z Golczewa wraz z ks. Robertem Dąbrowskim, z Myśliborza wraz z ks. Pawłem Kasprzykiem, ze Szczecina wraz z ks. Maciejem Piotrowskim, ze Szczecina Gumieniec wraz z ks. Łukaszem Śniadym oraz ze Szczecina Dąbia wraz z ks. Pawłem Wiśniewskim. Tematem spotkania były słowa: „czego pragniesz?”.

Więcej…

 
II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców

„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moją firmę” to hasło przewodnie „Pielgrzymki Przedsiębiorców”, na którą już po raz drugi pragniemy zaprosić przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasną Górę. 

Więcej…

 
Kurs Małżeński online - jak wzmocnić relacje w czasie epidemii

Krajowego Biura Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński online – jak wzmocnić relacje w czasie epidemii. 15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. Kurs Małżeński online to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami. 

Więcej…

 
Koncert uwielbienia Mate.O/TU - PentecostePięćdziesiąt dni po świętach Paschalnych i zmartwychwstaniu Chrystusa, w obecności Ducha Świętego spotkajmy się on-line wieczorem w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego na wspólnym świętowaniu i uwielbieniu Trójjedynego Boga.

Więcej…

 
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2020

XXIV Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 pod hasłem "Cały Twój" odbędzie się 6 czerwca br. Z uwagi na obecną sytuację w wydarzeniu będzie można uczestniczyć on-line poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube) oraz przez stronę www.lednica2000.pl, gdzie na bieżąco będą przekazywane informacje szczegółowe dotyczące Spotkania. 

Więcej…

 
XI Ekumeniczny Koncert Rodzinny - Bądź Jak Jezus 2020

Jedyny taki koncert w Polsce! Już 11 czerwca spotkamy się ponownie na XI Ekumenicznym Koncercie Rodzinnym z cyklu Bądź Jak Jezus, który tradycyjnie odbywa się w Mysłowicach. W tym roku spotkajmy się on-line na profilu koncertu na Facebook`u oraz na kanale YouTube.

Więcej…

 
Wydarzenia poświęcone setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało szereg wydarzeń poświęconych setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich wiernych do ich śledzenia. W ramach wydarzeń odbędą się m.in.: koncert SANTO SUBITO - Prorok Naszych Czasów, film pt. „Świat według Jana Pawła II” oraz podcast – rozmowa z ks. Mateuszem Hosają – kustoszem Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Więcej…

 
Panience na dobranoc - niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II

Z okazji setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II – znani śląscy artyści w niezwykłym koncercie! Magda Anioł, Sylwester Targosz-Szalonek, Mirosław Szołtysek, Bożena Szołtysek oraz Dariusz Niebudek przypomną postać Ojca Świętego i jego oddanie Najświętszej Panience już w poniedziałek 18 maja 2020 r. o godz. 18.00 w specjalnym koncercie on-line na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl.

Więcej…

 
XIX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej AD 2020

W dniach 3-4 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie odbył się XIX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej. W przeglądzie uczestniczyło 10 grup z różnych szkół podstawowych z całej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Przegląd oceniało jury w składzie: s. Tobiasza Małgorzata Dąbrowska CSSF - archidiecezjalna wizytatorka katechetyczna, Ewa Osojca - nauczycielka muzyki oraz Marcin Gargas - recytator, współtwórca Studia Teatr.

Więcej…

 
Paczuszka dla Maluszka 2019 – ruszyła świąteczna akcja Fundacji Małych Stópek

„Paczuszka dla Maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której już po raz 6. zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej maluszki oraz mamy, oczekujące narodzin swojego nienarodzonego dzieciątka. Największym prezentem dla nich to spokojne święta, podczas których nie zabraknie im tego, co najbardziej niezbędne przy opiece nad niemowlakiem.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w styczniu 2020 roku

Dnia 31 stycznia 2020 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania było dziękczynienie zawarte w haśle: „Nie. Dziękuję”. Na czuwanie przybyła młodzież ze Szczecina, Golczewa, Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka, Starego Kurowa oraz z Myśliborza.

Więcej…

 
Jasełka w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie AD 2019

Dnia 18 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 74 imienia Stanisława Grońskiego w Szczecinie odbyły się jasełka oraz wspólne kolędowanie. Jasełka przygotowali pani Wicedyrektor Dorota Grygiel i ks. Paweł Wiśniewski. Oprawę muzyczną przygotowali Ewa Osojca i Janusz Kułakowski. Dekorację przygotowali Anna Filiks i Magdalena Skraba.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 6 grudnia 2019 roku.

Dnia 6 grudnia 2019 roku w parafii św. Ottona w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży zorganizowane przez Uczennice Krzyża. Młodzi przyjechali między innymi z Goleniowa, Trzebiatowa, Parlina, Krzęcina, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, Łobza, Suchania, Golczewa oraz z kilku szczecińskich parafii.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w listopadzie 2019 roku

Dnia 22 listopada 2019 roku w Sanktuariom Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania była świętość. Na czuwanie przybyła młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Pszczewa z ks. Krzysztofem Kolanowskim, z Myśliborza z ks. Pawłem Kasprzykiem i ks. Maciejem Czaczykiem, z Golczewa z ks. Robertem Dąbrowskim, ze Szczecina z ks. Łukaszem Śniadym, ks. Pawłem Wiśniewskim i ks. Maciejem Piotrowskim.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 166910 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook