Dziś: piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
XI Ekumeniczny Koncert Rodzinny - Bądź Jak Jezus 2020

Jedyny taki koncert w Polsce! Już 11 czerwca spotkamy się ponownie na XI Ekumenicznym Koncercie Rodzinnym z cyklu Bądź Jak Jezus, który tradycyjnie odbywa się w Mysłowicach. W tym roku spotkajmy się on-line na profilu koncertu na Facebook`u oraz na kanale YouTube.

Więcej…

 
Wydarzenia poświęcone setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało szereg wydarzeń poświęconych setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich wiernych do ich śledzenia. W ramach wydarzeń odbędą się m.in.: koncert SANTO SUBITO - Prorok Naszych Czasów, film pt. „Świat według Jana Pawła II” oraz podcast – rozmowa z ks. Mateuszem Hosają – kustoszem Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Więcej…

 
Panience na dobranoc - niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II

Z okazji setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II – znani śląscy artyści w niezwykłym koncercie! Magda Anioł, Sylwester Targosz-Szalonek, Mirosław Szołtysek, Bożena Szołtysek oraz Dariusz Niebudek przypomną postać Ojca Świętego i jego oddanie Najświętszej Panience już w poniedziałek 18 maja 2020 r. o godz. 18.00 w specjalnym koncercie on-line na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl.

Więcej…

 
XIX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej AD 2020

W dniach 3-4 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie odbył się XIX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej. W przeglądzie uczestniczyło 10 grup z różnych szkół podstawowych z całej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Przegląd oceniało jury w składzie: s. Tobiasza Małgorzata Dąbrowska CSSF - archidiecezjalna wizytatorka katechetyczna, Ewa Osojca - nauczycielka muzyki oraz Marcin Gargas - recytator, współtwórca Studia Teatr.

Więcej…

 
Paczuszka dla Maluszka 2019 – ruszyła świąteczna akcja Fundacji Małych Stópek

„Paczuszka dla Maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której już po raz 6. zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej maluszki oraz mamy, oczekujące narodzin swojego nienarodzonego dzieciątka. Największym prezentem dla nich to spokojne święta, podczas których nie zabraknie im tego, co najbardziej niezbędne przy opiece nad niemowlakiem.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w styczniu 2020 roku

Dnia 31 stycznia 2020 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania było dziękczynienie zawarte w haśle: „Nie. Dziękuję”. Na czuwanie przybyła młodzież ze Szczecina, Golczewa, Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka, Starego Kurowa oraz z Myśliborza.

Więcej…

 
Jasełka w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie AD 2019

Dnia 18 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 74 imienia Stanisława Grońskiego w Szczecinie odbyły się jasełka oraz wspólne kolędowanie. Jasełka przygotowali pani Wicedyrektor Dorota Grygiel i ks. Paweł Wiśniewski. Oprawę muzyczną przygotowali Ewa Osojca i Janusz Kułakowski. Dekorację przygotowali Anna Filiks i Magdalena Skraba.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 6 grudnia 2019 roku.

Dnia 6 grudnia 2019 roku w parafii św. Ottona w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży zorganizowane przez Uczennice Krzyża. Młodzi przyjechali między innymi z Goleniowa, Trzebiatowa, Parlina, Krzęcina, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, Łobza, Suchania, Golczewa oraz z kilku szczecińskich parafii.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w listopadzie 2019 roku

Dnia 22 listopada 2019 roku w Sanktuariom Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania była świętość. Na czuwanie przybyła młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Pszczewa z ks. Krzysztofem Kolanowskim, z Myśliborza z ks. Pawłem Kasprzykiem i ks. Maciejem Czaczykiem, z Golczewa z ks. Robertem Dąbrowskim, ze Szczecina z ks. Łukaszem Śniadym, ks. Pawłem Wiśniewskim i ks. Maciejem Piotrowskim.

Więcej…

 
Brat Maciej ze wspólnoty Taize na Prawobrzeżu

Dnia 22 listopada 2019 roku w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza na szczecińskim prawobrzeżu odbyła się modlitwa w duchu Taize. W modlitwie uczestniczył jeden ze współbraci ze wspólnoty ekumenicznej z Taize. Brat Maciej jest jednym z kilku braci ze wspólnoty Taize pochodzących z Polski. Modlitwa i spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do przypadającego już w przyszłym miesiącu Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu.

Więcej…

 
ADAM - formacja animatorów młodzieży

Dnia 16 listopada 2019 roku w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akadami Diecezjalnego Animatora Młodzieży. Są to cykliczne spotkania mające na celu formację animatorów, którzy podejmą we własnych wspólnotach prowadzenie małych grup młodzieżowych. Podczas kolejnych spotkań będą omawiane ważne aspekty działania wspólnoty chrześcijańskiej: wspólnota, Słowo Boże, liturgia, miłość i ewangelizacja.

Więcej…

 
Spotkanie ze św. Szarbelem i Raymondem Naderem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne ze św. Szarbelem i Raymondem Naderem, które odbędzie się 26 czerwca br. w kościele Księży Pallotynów, przy ul. Świętego Ducha 9.

Więcej…

 
II Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w Chojnie

Parafia pw. Świętej Trójcy w Chojnie, w dniach 5-7 kwietnia br., zaprasza na II Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne, które odbędą się pod hasłem „Christus Pascha Nostrum”. Warsztaty poprowadzą znani muzycy: Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Piotr Pałka.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodych w Myśliborzu 17 maja 2019 roku

Dnia 17 maja 2019 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych. Tematem czuwania było hasło: „Panem jest Jezus”. Na czuwanie przybyła młodzież z Witnicy z ks. Barnabą Dębickim, z Pszczewa z ks. Krzysztofem Kolanowskim, z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Golczewa z ks. Andrzejem Dąbrowskim, ze Szczecina Gumieńce z ks. Damianem Rogoża oraz ze szczecińskiego Prawobrzeża z ks. Pawłem Wiśniewskim.

Więcej…

 
W Wielkim Poście – pomódl się za kapłana

Wspólnota „Domus Mariae” zainicjowała podjęcie Nowenny Pompejańskiej w intencji świętości kapłanów naszej Archidiecezji. Nowenna rozpoczęła się w niedzielę, 24 lutego 2019 r., a zakończy w Wielki Czwartek tj. 18 kwietnia 2019 r

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 177707 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook