Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Wakacyjny Maraton w Kostce

Nadeszły upragnione wakacje, czas przywitać je w tanecznej atmosferze! Zapraszamy Was na wakacyjny "Maraton w Kostce", na którym przywitamy lato. Jak zawsze połączymy przyjemną zabawę w dobrej atmosferze z "Pokarmem dla duszy".

Więcej…

 
Góra Tabor 2010

Jeśli rozpoczynać dobrze wakacje to tylko na Górze Tabor! Już po raz ósmy spotkaliśmy się nad morzem, we Władysławowie, by spędzić tam kilka pięknych dni. To prawda, że tam anioły spędzają swoje wakacje. Sprawdziliśmy to także podczas tegorocznego lata.

Więcej…

 
Pożegnanie Song of Songs

Zakończył się trzynasty i zarazem ostatni Song of Songs Festival. Trwające do późnej nocy koncerty zgromadziły kilka tysięcy fanów z Polski i zagranicy.

Więcej…

 
Wakacje z Bogiem… Młodzież z Nowogardu na Górze Tabor

Dnia 1 lipca 2010 r. spod parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego odjechał autokar pełen młodzieży wraz ze swoimi opiekunami: ks.Tomaszem Tylutkim oraz ks. Dominikiem Szczygielskim, na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych „Góra Tabor” do Władysławowa. Spotkania organizuje od lat zgromadzenie zakonne - Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem", działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, na czele z duszpasterzami ks. Zbyszkiem Reguckim oraz ks. Markiem Siwickim.

Więcej…

 
Paulińskie Dni Młodych

Paulińskie Dni Młodych, to zjazd młodzieży z parafii paulińskich, na czele z młodzieżą skupioną w różnego rodzaju wspólnotach i duszpasterstwach, takich jak: duszpasterstwa akademickie, służby liturgiczne, chóry, schole, zespoły, grupy pielgrzymkowe, i wszelkie inne skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym i akademickim. Zaproszenie skierowane jest także do wszystkich w wymienionym wieku, którzy zechcą czerpać z duchowości paulińskiej.

Więcej…

 
Do polskiego Santiago śladami św. Jakuba

Wszystkim młodym w wieku 18-30 lat, którzy kochają Boga, lubią piesze wyprawy oraz pragną powędrować w głąb siebie, proponujemy, wybrać się z nami w drugiej połowie lipca na polski szlak Św. Jakuba. Jest to odcinek drogi wiodącej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Będziemy iść Wielkopolską i Dolnośląską Drogą Św. Jakuba przemierzając szlak z Poznania do Jakubowa, zwanego „polskim Santiago”.

Więcej…

 
Szczecin pomaga powodzianom

Polacy po raz kolejny zostali dotknięci ogromną tragedią. Wiele terenów w Polsce zostało dotkniętych powodzią. Ludzie ponieśli ogromne straty.Wrzawa medialna dotycząca powodzian umilkła lecz cui ludzie potrzebują naszej pomocy właśnie teraz.

Więcej…

 
Rowerzyści już w drodze na Jasną Górę

Mają do pokonania ponad 600 kilometrów, a ich celem jest Jasna Góra. 260 pątników wyjechało dziś rano spod katedry w 19. Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce. Dziennie przejadą 90 kilometrów, po drodze odwiedzą maryjne sanktuaria, a główną intencją ich wędrówki jest modlitwa o świętość rodzin. Najmłodszy uczestnik pielgrzymki ma 11 lat, a najstarszy 77 lat.

Więcej…

 
Młodzież pomaga powodzianom

Kolejna grupa młodych wolontariuszy Caritas archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej wyjechała dziś autokarem ze Szczecina do Sandomierza. To już druga grupa młodzieży, która wolny czas postanowiła wykorzystać na pomoc dotkniętym przez powodziowy kataklizm.

Więcej…

 
26. Szczecińska Piesza Pielgrzymka

Blisko 300 osób wyszło w 26. Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Przez 2 tygodnie przejdą ponad 500 kilometrów, by 13 sierpnia dotrzeć przed Cudowny Obraz na Jasnej Górze.

Więcej…

 
Armia życia w drodze na Jasną Górę

Już po raz 26 wyruszyła najdłuższa w Polsce Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku po raz pierwszy do pielgrzymów dołączyła 20 osobowa grupa młodych z Civitas Christiana, którzy chcą przejść pielgrzymkową drogę niosąc flagi z kopią podpisu Jana Pawła II.

Więcej…

 
Modlitwa jedności z obrońcami Krzyża

10 sierpnia 2010 r. o godz. 20.00, 4 miesiące po katastrofie pod Smoleńskiem, Ksiądz Arcybiskup Metropolita odprawi w intencji Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy, a także w intencji ochrony Krzyża Smoleńskiego w Warszawie oraz umocnienia ducha Narodu Polskiego Mszę Świętą.

Więcej…

 
Letnia Szkoła Pantomimy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Letniej Szkole Pantomimy w dniach 13-18 sierpnia 2010. To projekt, stwarzający możliwość utalentowanym młodym ludziom z całej Polski do rozwijania swoich zdolności w zakresie teatru ruchu.

Więcej…

 
Zakończyła się najdłuższa pielgrzymka w Polsce

Najdłuższa w Polsce, Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dotarła dziś przed Cudowny Obraz. Do jasnogórskiego klasztoru doszło blisko 300 pątników.

Więcej…

 
Kurs angielskiego z elementami religijnymi

Szkoła Języków Obcych Tymoteusz, działająca pod patronatem Wspólnoty św. Tymoteusza w dniach 16-23 sierpnia 2010 r. organizuje intensywny kurs języka angielskiego "Patryk" z elementami religijnymi.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 175124 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook