Dziś: poniedziałek, 5 czerwca 2023
Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza

w dniach 27 sierpnia do 1 września 2012 r. w seminarium Księży Chrystusowców w Poznaniu, odbył się Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza,

Więcej…

 
Wakacje z Bogiem - Władysławowo 2012

Władysławowo, Gdańsk, Piaśnica, Stutthof, Swarzewo, Hel - to miejsca rekolekcyjnych wędrówek, modlity i rekreacji grupy młodych chłopaków, którzy w towarzystwie wspólnoty Księży Chrystusowcych wzieli udział w wakacyjnym spotkaniu z Bogiem.

Więcej…

 
Wakacje z Bogiem - Zakopane 2012

W dniach 16-20 lipca 2012 r. w Zakopanem grupa chłopaków, pod bacznym, duszpasterskim okiem Księży Chrystusowców trwała na modlitwie pośród licznych górskich wędrówek, rozmów oraz osobistych refleksji. Mimo niepogody za oknem, temu wszystkiemu towarzyszyła radość w sercach i Boży Duch. Chwała Bogu za ten czas!

Więcej…

 
Góra Tabor 2012 - sobota & niedziela (7-8 lipca)

Galeria zdjęć z trzeciego i czwartego dnia jubileuszowej Góry Tabor. Ostatnie dwa dni obfitowały w przeżycia duchowe. Nie zabrakło Mszy Świętej, koronki do Bożego Miłosierdzia, katechezy Tomasza P. Terlikwskiego, jutrzni, spotkania w grupach, nabożeństwa pokutnego oraz spotkania niespodzianki.

Więcej…

 
Góra Tabor 2012 - czwartek & piątek (5-6 lipca)

Prezentujemy galerię zdjęć z dwóch pierwszych dni spotkania młodzieży na Górze Tabor. Pierwszego dnia było nieco mokro i mgliście. W czwartkowo-piątkowym programie znalazły się między innymi: droga światła, taborowe świętowanie, warsztaty tematyczne, taborowy turniej piłki siatkowej, katecheza Tomasza P. Terlikwakiego, Msza Święta oraz koncert zespołu kleryków z AWSD w Szczecinie (Clerboyz) i koncert zespołu MATE.O. 

Więcej…

 
Dzień otwartej bramy w AWSD w Szczecinie

W dniu 23 czerwca 2012 r. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie odbył się Dzień Otawrtej Bramy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzeni.

Więcej…

 
Dzień Jedności Wspólnot

W niedzielę, 27. maja - w dzień Zesłania Ducha Świętego na Jasnych Błoniach im. Jana Pawła II w Szczecinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Dzień Jedności Wspólnot. Członkowie jednego Kościoła, ale wielu wspólnot o różnych charyzmatach mogli spotkać się razem na wspólnej modlitwie i koncercie zespołu Symfoneo.

 
Święto patronalne w parafii pw. św Ducha w Zdrojach

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 27 maja 2012 r. parafia pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach przeżywała święto patronalne. Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Grzelaka - wikariusza generalnego wspólnoty Księży Chrystusowców, po niej nastąpił festyn rodzinny przy kościele.

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Rzymie

W niedzielę 13 maja br. w Rzymie odbył się II włoski Marsz dla Życia. Przed rokiem inicjatywa miała miejsce w Desenzano na północy Włoch. Data Marszu ma związek z 34 rocznicą wejścia w życie włoskiej ustawy n. 194 z 22 maja 1978 r. dopuszczającej aborcję, która odebrała życie już ponad 5 mln dzieci. Organizatorzy nadali manifestacji charakter ponadpartyjny i ponadwyznaniowy. Przystąpiło do niej ok. 150 grup, stowarzyszeń i ruchów pro vita, w tym katolickich, ale brali też udział protestanci i buddyści.

 
Nabożeństwo otwarcia Dni Młodych Gryfice 2012

Uroczyste nabożeństwo otwarcia Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach w obiektywie Łukasza Węgrzyna. W rozpoczęciu Dni Młodych na Placu Zwycięstwa wzięły udział władze miasta i powiatu oraz Ks. Abp. Andrzej Dzięga. Spotkanie odbyło się w dniach 1-3 maja pod hasłem "Radujcie się w Panu".

Więcej…

 
Droga Papieska - Dni Młodych Gryfice 2012

Droga Papieska ulicami Gryfic odbyła się rankiem 3 maja w ramach programu Archidiecezjalnych Dni Młodych pod hasłem "Radujcie się w Panu". Rozważania Drogi Papieskiej poprowadził ks. Marek Gajowiecki. Był to przedostatni punkt programu Dni Młodych w Gryficach.

Więcej…

 
III Miedwiański festiwal piosenki religijnej

  Fotorelacja z III Miedwiańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej, który odbył się  pod medialnym patronatem Portalu Młodych Ichtis w dniu 3 czerwca 2012 r. w Morzyczynie pod hasłem "By niebo i ziemię poruszyć w misyjnym rytmie serc".  

Więcej…

 
Poszukiwanie Skarbów - gra miejska - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotorelacja z gry miejskiej pt. "Poszukiwanie Skarbów", która odbyła się 2 maja 2012 r. w ramach programu Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach. Piętnastoosobowe grupy uczestników walczyły o cenne nagrody!

Więcej…

 
Koncert zespołu z parafii pw. św. Ducha w Zdrojach - Dni Młodych Gryfice 2012

2 maja podczas Gryfice City Tour na scenie głównej na Placu Zwycięstwa wystąpił zespół młodzieżowy z parafii pw. św. Ducha w Szczecinie Zdrojach. Zapraszamy do obejrzenia fotek z tego koncertu.

Więcej…

 
Zakończenie Dni Młodych Gryfice 2012

Uroczyste zakończenie Dni Młodych z udziałem Ks. Abp. Andrzeja Dziegi, burmistrza miasta, wicestarosty powiatu oraz przedstawicieli rady miasta Gryfice odbyło się 3 maja 2012 r. na Plazu Zwycięstwa. W czasie zakończenia odbyło się także ogłoszenie wyników konkursów sportowych oraz gry miejskiej pt. "Poszukiwanie Skarbów".

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 104679 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook