Dziś: niedziela, 1 października 2023
Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców
Nie mogę wyświetlić obrazka

„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moją firmę” to hasło przewodnie „Pielgrzymki Przedsiębiorców”, na którą już po raz drugi pragniemy zaprosić przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasną Górę. 

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zapraszamy pracodawców, samozatrudnionych, a także freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów.

W Polsce jest ok. 1,3 mln osób samozatrudnionych – to też są przedsiębiorcy. Każdemu z nich towarzyszy niepewność jutra i borykają się z podobnymi problemami. Dodatkowo nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki. Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni. Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom 4 października 2020 r. mogą zawierzyć swoje firmy Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.

Przedsiębiorcy, bądźmy razem! Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy.


Goście specjalni:

„Jeszcze raz o pieniądzach w Biblii” - ks. Wojciech Węgrzyniak - adiunkt w katedrze Egzegezy i Teologii Starego Testamentu na UPJPII w Krakowie, duszpasterz i rekolekcjonista. Autor m.in. audiobooka „Bogaty katolik. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze?”

„Kryzys to też szansa” - Zachód przenosi część produkcji z Chin do Europy. Jak polscy przedsiębiorcy mogą na tym zyskać? - Jacek Krzemiński - Dziennikarz ekonomiczny z ponad 20-letnim doświadczeniem. W 2019 r. zwyciężył w kategorii “dziennikarstwo ekonomiczne” w konkursie dziennikarskim Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, jednym z dwóch najważniejszych konkursów dziennikarskich w Polsce. Pracował m.in. w Rzeczpospolitej, Polskiej Agencji Prasowej i polskiej edycji magazynu Forbes. Współpracownik Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

W programie również świadectwa przedsiębiorców. Rejestracja i szczegółowy program: www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl 

 


liczba odsłon: 563 | dodano: 2020-09-10 16:25:24

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook