Dziś: piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Koncert uwielbienia Mate.O/TU - Pentecoste


Nie mogę wyświetlić obrazka

Pięćdziesiąt dni po świętach Paschalnych i zmartwychwstaniu Chrystusa, w obecności Ducha Świętego spotkajmy się on-line wieczorem w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego na wspólnym świętowaniu i uwielbieniu Trójjedynego Boga.

To szczególnie radosne święto. Jezus powiedział: Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije, a strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza. Była to obietnica Ducha Świętego, którego mieli otrzymać wierzący w Niego. To się wypełniło. Obiecany Święty Duch zstąpił na apostołów wypełniając ich życie bożą obecnością. W tym dniu narodził się kościół.

Koncert Pentecoste będzie szczególnym czasem jedności chrześcijan, gdyż połączymy się w jednym ważnym celu - ze względu na Jego chwałę. Z setek domów w całej Polsce będziemy Go uwielbiać, a On będzie obecny między nami tak jak obiecał… bo gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich (Mt 18, 20).

Koncert Pentecoste w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego poprowadzi muzycznie Mate.O wraz z zespołem TU (Totalne Uwielbienie). Oprócz dobrze znanych piosenek Mate.O oraz całkiem nowych, w tym również specjalnie napisanych na tę okazję, zaśpiewają także pieśni tradycyjne.

Transmisja koncertu odbędzie się na internetowej platformie www.fabrykakoncertow.com.pl w systemie Pay-Per-Viev, w niedzielę, 31 maja br., o godz. 19.00.

Transmisja: https://fabrykakoncertow.com.pl/event/index/f0659292e7e118f3eb755f25586fa56f3f11a4da

Wydarzenie na Facebook`u: https://www.facebook.com/events/2954024194704836/

Skład koncertowy:
Mate.O - śpiew, gitary
Jadźka Kłapa - Zarecka - głos, saksofon
Pawel Bzim Zarecki - klawisze
Maciek Kietliński - bębny
Kornel Popławki - bas

Mate.O - Mateusz Otremba
Kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf, scenarzysta i reżyser wydarzeń multimedialnych. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi wykonawcami, m.in. z Natalią Niemen, Darią Zawiałow, Igorem Herbutem, Kamilem Bednarkiem, Marcinem Pospieszalskim, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Janem Smoczyńskim. Dyrektor Artystyczny trzech edycji ogólnopolskiej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”.
 


liczba odsłon: 450 | dodano: 2020-05-26 11:27:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook