Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie
Dnia 4 lutego 2011 roku w Domu Macierzystym Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie Stołczyn odbyło się nocne czuwanie młodzieży. Tematem czuwania była „wiara i ciemności”. Na czuwanie przyjechała młodzież z Choszczna z Ks. Pawłem Wiśniewskim, z Kamienia Pomorskiego z ks. Danielem Sacikiem, z Dębna z katechetą Radosławem Nowicki, ze Szczecina z Ks. Krzysztofem Pokorskim oraz indywidualnie z Trzebiatowa i innych miejscowości naszej archidiecezji.
O godzinie 21.00 spotkanie rozpoczęto Apelem Jasnogórskim. Następnie Krzysztof Wodzyński z „Civitas Christiana” opowiadał o różnicach między kobietą i mężczyzną w wybranych dziedzinach życia. Omawiane treści były następnie dyskutowane w małych grupach. Potem ks. Krzysztof Pokorski wygłosił konferencję na temat kryzysów wiary. W okolicy północy odbyła się przerwa na kawę lub herbatę oraz na kanapkę. Po raz pierwszy siostry przygotowały kanapki, co było dla niektórych wielką radością.

Po przerwie odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty. O godzinie 3.30 miała miejsce Msza Święta w czasie której Słowo Boże wygłosił ks. Krzysztof Pokorski. Po Eucharystii każdy mógł wziąć medalik. Czuwanie zakończyło się o godzinie 4.30.


liczba odsłon: 1773 | dodano: 2011-02-06 22:06:05

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook