Dziś: piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Premiera filmu Opiekun
Nie mogę wyświetlić obrazka

- To olbrzymia radość, że dotarliśmy do takiego etapu, że już za tydzień film będzie wyświetlany w kilkuset miejscach w Polsce. Ale to dopiero za tydzień! Tymczasem zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z premiery filmu! - zachęcają twórcy filmu Opiekun, którego oficjalna premiera miała miejsce 9 lutego 2023 r. w Kaliszu. Praca nad filmem trwała ostatnie 2 lata.

 

Pełną fotogalerię z premiery filmu znajdziecie TUTAJ, natomiast pełną listę kin, w których będziecie mogli zobaczyć film "Opiekun" znajdziecie TUTAJ. Film będzie dostępny w kinach od 24 lutego br. Możesz także zorganizować pokaz filmu w swojej parafii, wspólnocie, szkole lub innym miejscu - jak to zrobić? Dowiesz się tego TUTAJ.

W Szczecinie film będzie dostępny w 3 kinach:
Szczecin HELIOS SZCZECIN KUPIEC, Bolesława Krzywoustego 9/10 - kup bilet
Szczecin HELIOS SZCZECIN OUTLET, Struga 42 - kup bilet
Szczecin Multikino SZCZECIN, Wyzwolenia 18 - kup bilet

 

***

O filmie:

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny.

Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak… św. Józef?

„Opiekun” to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.


Fot. Bogusław Zdebski/Stowarzyszenie Rafael www.filmopiekun.pl

 


liczba odsłon: 448 | dodano: 2023-02-20 14:26:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook