Dziś: niedziela, 7 czerwca 2026
Imieniny: Jarosław, Robert, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje dla ministrantów
W dniach od 29 czerwca do 8 lipca br. w Łukęcinie, w ośrodku oo. Paulinów, odbyły się diecezjalne rekolekcje dla ministrantów. Zaproszeni są chłopcy wszystkich kategorii wiekowych.
W programie codzienna, wspólna modlitwa i Msza Święta, warsztaty liturgiczne i biblijne, nauka śpiewu, pogadanki na tematy duchowe, zajęcia sportowe, wędrówki, rowery, pływanie itp.

Koszt: ok. 450 zł od uczestnika.
Termin zgłoszeń: 15 czerwca 2009 r.

Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela prowadzący rekolekcje:
Ks. dr Grzegorz Jankowiak
tel. 510.443.88
E-mail: grjann@wp.pl.


liczba odsłon: 1214 | dodano: 2009-05-31 12:37:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.plforum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Akademicka Droga Krzyżowa - fotorelacja

W piątek, 27 marca, studenci i wierni ze...

Spotkanie Młodzieżowych Grup Oazowych w Szczecinie

W dniu 23 stycznia młodzieżowa gałąź Ruc...

Inauguracja roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie

W niedzielę, 11 stycznia w Zespole Szk&o...

blog ichtis

Facebook
ichtis.info