Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zaduszki Akademickie 2013
Nie mogę wyświetlić obrazka

Duszpasterstwo Akademickie „W Sercu” zaprasza na Zaduszki Akademickie, których tegorocznym gościem będzie Teatr A ze sztuką pt. „Danteida”. Przedstawienie odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa (pl. Zwycięstwa) w Szczecinie.

- Listopad to miesiąc zadumy, refleksji i wspomnień... W tym czasie w naszym duszpasterstwie w sposób szczególny pamiętamy w modlitwie i wspomnieniach o osobach związanych ze środowiskiem akademickim Szczecina. Tradycyjnie organizujemy Zaduszki Akademickie - zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenach: 10 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 5 zł (grupowy - grupy od 10 osób) do nabycia w księgarni katolickiej na tyłach Sanktuarium NSPJ (przy ul. Św. Wojciecha), w księgarni katolickiej na al. Jana Pawła II, w księgarni w Kurii Biskupiej przy ul. Pawła VI nr 4, a także w Kawiarence Akademickiej przy ul. Bogurodzicy 3. Bilety będą rozprowadzane także w akademikach, a kilka sztuk będzie można wygrać w konkursie na profilu DA „W Sercu” na Facebook`u: www.facebook.com/wsercu.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie „RAZEM” oraz Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”. Sztuka współfinansowana jest przez Urząd Miasta Szczecin.


 

***

„Danteida” to opowieść idealna na jesienne rozmyślania. Powstała na podstawie „Boskiej Komedii” Dantego i tak jak słynne dzieło włoskiego pisarza, prowadzi nas drogą przez piekło, czyściec i niebo, pozwalając nie tylko wspomnieć tych, którzy odeszli, ale także pochylić się nad własnym życiem.


liczba odsłon: 2196 | dodano: 2013-11-14 11:54:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook