Dziś: piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Chojna 2021
Fotogalerie z ADM Chojna 2021

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wszystkich punktów programu Archidiecezjalnych Dni Młodych Chojna 2021. Wybraliśmy dla Was blisko 200 zdjęć, które są podzielone na kategorie wg poszczególnych punktów programu. Zajrzyjcie koniecznie - może znajdziecie na zdjęciach właśnie siebie lub znajomych!

Więcej…

 
Partnerzy, Sponsorzy i Darczyńcy Dni Młodych Chojna 2021

Dni Młodych Chojna 2021 zrealizowaliśmy wspólnie dzięki życzliwości i wsparciu naszych Partnerów i Sponsorów: Gmina i Miasto Chojna, Fundacja Szczecińska, Województwo Zachodniopomorskie - Pomorze Zachodnie, Betlejem w Polsce - Betlejem w Szczecinie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie - Nadleśnictwo Chojna, Barlinek, Mieszkowice, Gryfino i Różańsko, Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud, Krajowa Spółka Cukrowa SA Polski Cukier - Cukrownia Kluczewo, Fundacja PGE, Bulk Cargo Port Szczecin, DOM INWEST Sp.J. Eugeniusz i Teresa Japtok, Bagińscy SPA, Gospodarstwo Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Print Sfera - drukarnia i agencja reklamowa, Centrum Kultury w Chojnie, Centrum Informacji w Chojnie.

Więcej…

 
Koncert niemaGOtu w Chojnie

Na koncert zespołu niemaGOtu zapraszamy na Plac przy Ratuszu w Chojnie - 2 października br. o godz. 16.30. Zespół niemaGOtu powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór Błogosławieni miłosierni został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem Nie mądrość świata tego [Marana tha] grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi, takimi jak Nie ma Go tu, wstał!, Psalm 126 czy Biada – zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTube’ie.

Więcej…

 
Zapisy elektroniczne ADM Chojna 2021

Archidiecezjalne Dni Młodych oraz Dzień Skupienia Służby Liturgicznej Chojna 2021 realizowane pod hasłem „Młodzieńcze WSTAŃ” (por. Łk 7,14), będą częścią obchodów XXXVI Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Spotykamy się w Chojnie w dniu 2 października br. na całodniowy program wydarzeń. Elektroniczne zapisy grup uczestników spotkania rozpoczęły się 10 września br. i potrwają do 30 września br. na stronie www.zapisy.ichtis.info - w zakładce „Zapisy” opiekun grupy znajdzie krótki formularz rejestracji grupy. www.zapisy.ichtis.info

Więcej…

 
Program ADM Chojna 2021

Program Dni Młodych zawierać będzie spotkania modlitewne, konferencje, świadectwa, wieczorne spotkanie w kościele i zajęcia rekreacyjne. Nasz wspólny czas ubogaci koncert chrześcijańskiego zespołu niemaGOtu - twórców hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - oraz Scholi ADM. Centralnym punktem Dni Młodych będzie Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp. Henryka Wejmana. Podczas całodniowego spotkania odbędzie się także gra miejska i poznawanie miasta Chojny.

Więcej…

 
Świadectwo s. Nulli - książka-prezent dla uczestników ADM Chojna 2021

Dla pierwszych 200. osób zapisanych w zorganizowanych grupach uczestników na Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021 mamy niespodziankę! Otrzymacie od nas w prezencie książkę-świadectwo pt. "Cud Kardynała Wyszyńskiego. Uzdrowienie siostry Nulli" wydawnictwa Edycja Świętego Pawła. Siostra Nulla będzie także gościem naszego spotkania w Chojnie - jej świadectwa wysłuchamy w ramach programu ADM - o godz. 14.45 w Kościele Mariackim.

Więcej…

 
Przeżyjmy to jeszcze raz - filmy z ostatnich siedmiu ADMów!

Archidiecezjalne Dni Młodych to wydarzenie, które co roku gromadziło w danym mieście, ponad tysiąc młodych ludzi. Tak też miało być i w tym roku. Sytuacja spowodowana koronawirusem spowodowała zmianę terminu i formy naszej tradycyjnej "majówki" - naszego święta młodych.

Więcej…

 

1  


liczba odsłon: 2658 | dodano: 2021-09-11 13:54:34

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook