Dziś: niedziela, 1 października 2023
Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Spotkanie z zespołem Hillsong United

„Nowe pieśni na nowe czasy" to tytuł specjalnego spotkania dla autorów piosenek, liderów uwielbienia, muzyków z zespołem Hillsong United. To spotkanie całego środowiska muzycznego, które w polskim kościele chce wszechstronnie się rozwijać i tworzyć dla Bożej chwały.

Więcej…

 
XIV edycja koncertu Bądź jak Jezus!

Z czym kojarzy się miesiąc czerwiec?! Ze świętem Bożego Ciała. Z najdłuższymi dniami w roku. Z pięknymi wschodami i zachodami słońca. Z wakacjami... I oczywiście - z koncertem Bądź jak Jezus! Organizatorzy XIV edycji wydarzenia i tym razem nie zawiodą: w Mysłowicach pojawią się gwiazdy i nowe talenty muzyki CMM.

Więcej…

 
Hillsong United - Europe Tour MMXXIII

Już 9 czerwca niepowtarzalna okazja dla wszystkich spragnionych dobrej energii i fantastycznej muzyki: zespół Hillsong United w Polsce! To pierwsza i jedyna okazja, żeby usłyszeć tę legendarną formację w naszym kraju. Ich utwory znają i śpiewają miliony fanów różnych wyznań na całym globie, odnajdując w nich radość i nadzieję.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 2 czerwca 2023 roku

Dnia 2 czerwca 2023 roku w parafii Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych przygotowane przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Tematem nocnego skupienia było Serce Jezusa.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu 26 maja 2023 roku

Dnia 26 maja 2023 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży z cyklu „Nikodemowych Nocy”. Na czuwanie przygotowane przez siostry Jezusa Miłosiernego przybyła młodzież z Myśliborza, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Starego Kurowa i Świebodzina. Tematem nocnego skupienia był fragment z księgi proroka Ezechiela: „Dam wam serce nowe i nowego Ducha” (Ez 36, 26).

Więcej…

 
Szczeciński Marsz dla Życia 2023

23 kwietnia spotkamy się na ulicach Szczecina w kolejnym Marszu dla Życia. Tym razem przejdziemy w radosnym pochodzie pod hasłem "Cywilizacja życia". Wybór ten nie jest przypadkowy Tegoroczny Dzień papieski również będzie odbywał się właśnie pod tym hasłem. Razem chcemy współtworzyć świat, w którym życie jest wartością najwyższą, a nasza cywilizacja dąży do rozkwitu a nie samoistnego unicestwienia.

Więcej…

 
Misteria Męki Pańskiej 2023

Zapraszamy do udziału w tradycyjnie organizowanych w Wielkim Poście Misteriach Męki Pańskiej, które odbędą się w różnych parafiach i miejscach naszej Archidiecezji.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 24 marca 2023 roku

Dnia 24 marca 2023 roku w parafii św. Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży organizowane przez Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża. Tematem czuwania była świętość życia. Na nocne skupieni przybyła młodzież z Łobza i Szczecina.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu 17 marca 2023 roku

Dnia 17 marca 2023 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży organizowane przez Siostry Jezusa Miłosiernego. Tematem nocnego skupienia były słowa zaczerpnięte z Pisma Świętego: „Aniołowie na rękach będą cię nosili, abyś nie uraził swej stopy o kamień". Do Myśliborza przyjechała młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i Myśliborza.

Więcej…

 
Zostań Koordynatorem Paczuszki dla Maluszka!

Czas biegnie nieubłaganie. Chwilę temu Fundacja Małych Stópek robiła podsumowanie Paczuszki dla maluszka 2021, a już dziś wysyłamy w świat kolejne zaproszenie. Ruszył nabór koordynatorów naszej bożonarodzeniowej akcji.  

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - ferie 2023

Zapraszamy młodzież (od 14 r. ż.) z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 13-26 lutego br. odbędą się cztery serie rekolekcji zimowych dla młodzieży

Więcej…

 
Sobota z Maryją

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają dziewczęta w wieku 16-26 lat na spotkanie z cyklu "Sobota z Maryją". Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 4 lutego br., w parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie w godz. 10.00-17.00. Zapisy na spotkanie pod nr. tel.: 507 984 532.

 
Rekolekcje dla młodzieży w Trzęsaczu

W dniach 13-15 lutego 2023 roku w Młodzieżowym Ośrodku Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w Trzęsaczu odbyły się rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych. Rekolekcje na temat „Czy wiara to ściema? Jak być dziś młodym i wierzącym?” poprowadził ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz z parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu.

Więcej…

 
Etap diecezjalny 33. Olimpiady Teologii Katolickiej

Dnia 12 stycznia 2023 roku w budynku Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej odbył się etap diecezjalny 33. Olimpiady Teologii Katolickiej „Bóg jest Miłością objawioną w Słowie”.

Więcej…

 
Paczuszka dla maluszka w Twoim mieście!

27 listopada, już po raz dziesiąty, oficjalnie rusza świąteczna zbiórka darów "Paczuszka dla Maluszka" organizowana przez Fundację Małych Stópek. W wybranych miejscach staną choinki. Na ich gałązkach zawisną specjalne papierowe bombki, na których znajduje się informacja, w jaki sposób można wziąć udział w tegorocznej edycji akcji.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 170053 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook