Dziś: poniedziałek, 20 maja 2024
Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Gryfice 2013
Zakończyły się Dni Młodych w Gryficach

Zakończyły się Archidiecezjalne Dni Młodych, które przeżywaliśmy w dniach 1-3 maja 2013 r. w Gryficach. Na tegoroczne spotkanie zarejestrowało się w systemie internetowym 1523 uczestników zgłoszonych przez 89 opiekunów z różnych parafii i wspólnot naszej Archidiecezji. Dziękujemy serdecznie za Waszą obecność i do zobaczenia za rok w... Barlinku! :)

 
Dni Młodych - czas Ducha Świętego

Gryfice przywitały młodzież ponownie blaskiem słońca i błękitem nieba. To był dla młodzieży wyraźny znak opieki Bożej, tym bardziej czytelny, że w pozostałej części Ojczyzny padał deszcz. A grupy młodych ludzi w kolorowych koszulkach i smyczach z identyfikatorami ponownie ożywiły Gryfice.

Więcej…

 
Fotogalerie z Dni Młodych Gryfice 2013

Do tej pory opublikowaliśmy już łącznie 1638 zdjęć w 31 galeriach na Portalu Młodych Ichtis oraz profilach Dni Młodych i Ichtis na Facebook`u. Pełną listę linków do fotogalerii relacjonujących spotkanie w Gryficach znajdziecie w tym artykule.

Więcej…

 
Retransmisje video z Dni Młodych Gryfice 2013

Po raz pierwszy, za pośrednictwem katolickiej telewizji TV Dobre Media i Platformy Stream360, miała miejsce video transmisja na żywo z Dni Młodych. Tych, których zabrakło w Gryficach oraz tych, którzy jeszcze raz chcą poczuć klimat spotkania zapraszamy do oglądania retransmisji video z wybranych punktów programu.

Więcej…

 
Daj świadectwo - podziel się słowem!

Dni Młodych to czas wielu pozytywnych emocji i wydarzeń. Zapraszamy Was do podzielenia się z nami i z innymi młodymi swoimi wrażeniami z tegorocznego spotkania w Gryficach. W komentarzach do tego artykułu możecie wpisywać, to czym chcecie się podzielić, co Wam się najbardziej podobało oraz dlaczego warto przyjechać także za rok - do Barlinka! :)

 
Video wywiady z Dni Młodych

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania wywiadów, które przeprowadziła sekcja medialna Portalu Młodych Ichtis w trakcie Dni Młodych. Na filmach znajdziecie wypowiedzi m.in. mieszkańców Gryfic, uczestników Dni Młodych, opiekunów i organizatorów spotkania.

Więcej…

 
Streaming z Dni Młodych Gryfice 2013

Zbliża się największe spotkanie młodych nad Odrą i Bałtykiem - Dni Młodych w Gryficach. Po raz pierwszy, za pośrednictwem katolickiej telewizji TV Dobre Media i Platformy Stream360, będzie miała miejsce video transmisja na żywo z tego wydarzenia. Transmisje live z wszystkich punktów programu Dni Młodych będzie można oglądać na Portalu Młodych. Streaming będzie dostępny na stronie głównej w okienku „Gorąco polecamy” w centralnej części strony.

Więcej…

 
Program Dni Młodych Gryfice 2013

Znamy już program tegorocznych Dni Młodych w Gryficach! W tym roku na wspólne świętowanie zapraszamy Was w dniach 1-3 maja br. :) Zobacz program Archidiecezjalnych Dni Młodych 2013! Program Dni Młodych zawiera – jak co roku – warsztaty, spotkania w małych grupach, zajęcia sportowe i rekreacyjne. Nasz wspólny czas ubogacą występy zespołów muzycznych: „Siewcy Lednicy”, „Porozumienie”, „Symfoneo” i „Clerboyz”. Centralnym punktem wszystkich dni będzie Msza Święta. Program Dni Młodych jest złożony z różnych spotkań edukacyjnych i form wypoczynku. Program zaktualizowany 26 marca br.

Więcej…

 
Lista warsztatów Dni Młodych Gryfice 2013

Podczas tegorocznego spotkania na Dniach Młodych w Gryficach zapraszamy Was tradycyjnie do wzięcia udziału zajęciach warsztatowych, które odbędą się 1 i 2 maja podczas programu Dni Młodych. Do wyboru są m.in. warsztaty: brewiarzowe, decoupage, decopatch, flagowe, fotograficzne, dziennikarskie, kulinarne, medyczne, muzyczne, orgiami, pantomimy, plastyczne, quilling`u, strzeleckie, teatru ognia, twórczego pisania. Na dzień dzisiejszy możesz wybierać już spośród 42. różnych warsztatów! Zobacz pełną listę i pamiętaj: kto pierwszy ten lepszy! Uwaga nowe warsztaty: breakdance, paintball asg i cap-cake design!

Więcej…

 
Gryfice City Tour 2013

W programie Archidiecezjalnych Dni Młodych w Gryficach znajduje się również część rekreacyjno-sportowo-turystyczna. Podczas City Tour uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły podczas pływania kajakami nad rzeką Regą, zwiedzić jednostkę straży pożarnej oraz zobaczyć z bliska pracę policjantów w miejscowej komendzie policji, a także skorzystać z wielu innych, ciekawych zajęć zaproponowanych przez organizatorów spotkania.

Więcej…

 
Informacje o transporcie na Dni Młodych - „PKS Gryfice”

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zamówienia przewozu dla młodzieży na Dni Młodych w „PKS Gryfice”. Współpraca z „PKS-em Gryfice” powoduje, że dla mniej licznych grup nie trzeba zamawiać całego autokaru, tylko potrzebną ilość miejsc. Orientacyjne trasy podane są poniżej. Zawierają one orientacyjne miejscowości, ale istnieje możliwość zamówienia miejsc w autokarze również z innych miejscowości, których nie wymieniono poniżej.

Więcej…

 
Film full HD z Dni Młodych Gryfice 2012

Do Archidiecezjalnych Dni Młodych, które w tym roku ponownie odbędą się w Gryficach w dniach od 1 do 3 maja br. pozostały tylko 67 dni. Zapisy internetowe na Portalu Młodych Ichtis rozpoczną się 15 marca br. i będą trwały do 25 kwietnia br. Tymczasem opublikowaliśmy właśnie film DVD, przedstawiający ubiegłoroczne spotkanie. Ten wyjątkowy film w jakości Full HD jest już dostępny w Internecie na portalu YouTube pod adresem: www.youtube.com/watch?v=yiOfwQnkujU. Koniecznie obejrzyj i podaj dalej!

Więcej…

 
Dzień Skupienia Wolontariuszy przed Dniami Młodych

Dnia 12 kwietnia 2013 r. w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach odbył się Dzień Skupienia dla Wolontariuszy ADM.

Więcej…

 
Ikona Dni Młodych już w Gryficach

W niedzielę Dobrego Pasterza tj. 21 kwietnia 2013 roku Ikona Dni Młodych gościła w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach. 

Więcej…

 
Peregrynacja Ikony Dni Młodych w Górzycy

Dnia 14 kwietnia 2013 roku miała miejsce peregrynacja Ikony Dni Młodych w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Górzycy.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 34047 | dodano: 2012-09-24 13:02:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook