Dziś: piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Aktualności z DA
Wolontariat- lubię to!

Stowarzyszenie „Razem”, działające w ramach Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „W sercu”, zaprasza w dniach 23 marca – 4 kwietnia br. do udziału w akcji "Wolontariat- lubię to!". Akcja składać się będzie z cyklu spotkań oraz szkoleń i związana jest z promowaniem wolontariatu. Adresatami są przede wszystkim studenci i licealiści, ale spotkania są otwarte, dostępne dla wszystkich i bezpłatne.

Więcej…

 
Duszpasterstwa akademickie gotowe do startu

Modlitwa, wspólne wyjazdy, spotkania formacyjne, rekolekcje, ale też impreza na dobry początek to część propozycji, jakie do studentów w Szczecinie kierują trzy największe duszpasterstwa akademickie działające w tym mieście. W niedzielę, podczas Mszy o godz. 20 w sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się inauguracja roku akademickiego wszystkich szczecińskich uczelni.

Więcej…

 
Znajdź się w Duszpasterstwie!

Drodzy studenci! Trwa kolejna edycja akcji „Znajdź się w Duszpasterstwie”. Specjalnie dla Was Duszpasterstwo Akademickie „w Sercu” przygotowało cały miesiąc atrakcji. Jest to świetna okazja do poznania innych młodych osób oraz udziału w interesujących wydarzeniach.

Więcej…

 
Rekolekcje w życiu codziennym

Wyjdź, aby stanąć na górze wobec Pana! (1 Krl 19, 11) - to tytuł tegorocznej edycji "Rekolekcji w życiu codziennym" organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie. Będą to dostosowane do naszej codzienności ćwiczenia duchowe św. Ignacego z Loyoli. Dotkną one w tym roku tematu grzechu i miłosierdzia.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe

„Jezus Drogą” to temat Akademickich Rekolekcji Adwentowych, które wygłosił bp Edward Dajczak, który na co dzień jest biskupem diecezjalnym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Od 1999 współorganizuje spotkania ewangelizacyjne Przystanek Jezus w ramach festiwalu rockowego Przystanek Woodstock.

Więcej…

 
Duchowość Kobiety i Mężczyzny

Już jutro u jezuitów kolejne spotkanie z cyklu Duchowość Kobiety i Męzczyzny.

Więcej…

 
Godfinder - rekolekcje inaczej

Godfinder – rekolekcje inaczej, to spotkania skierowane do studentów. Jest to inicjatywa ewangelizacyjna szczecińskich duszpasterstw akademickich. Rekolekcje mają na celu pomóc studentom doświadczyć Boga w ich codziennym życiu.

Więcej…

 
Zaduszki Akademickie 2013

Duszpasterstwo Akademickie „W Sercu” zaprasza na Zaduszki Akademickie, których tegorocznym gościem będzie Teatr A ze sztuką pt. „Danteida”. Przedstawienie odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa (pl. Zwycięstwa) w Szczecinie.

Więcej…

 
Duchowość Kobiety i Mężczyzny

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów zapraszama dziś na kolejne spotkanie z cyklu "Duchowość Kobiety i Mężczyzny", które odbędzie się u jezuitów, przy ul. Pocztowej 22 (sala o. Wasilewskiego), o godz. 20.00.

Więcej…

 
Propozycja wakacyjna DAJ-u

DA Jezuitów zaprasza studentów i tegorocznych maturzystów na Jezuickie Dni Młodzieży w Świętej Lipce na Mazurach, które odbędą się w terminie 13-21 lipca.

Więcej…

 
Stawanie się mężczyzną

DA Jezuitów w Szczecinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Duchowość Kobiety i Mężczyzny”. Odbędzie się ono w środę (24 kwietnia) o godz. 20.00 w sali O. Wasilewskiego pod Domem Zakonnym (ul. Pocztowa 22). Spotkanie poprowadzi Maciej Grześkowiak – dziennikarz i manager, a prywatnie mąż i ojciec. Zapraszamy nie tylko studentów.

 
Majówka Akademicka

DA Jezuitów w Szczecinie zaprasza studentów i absolwentów na "Majówkę Akademicką", która odbędzie się w dniach 1-5 maja. Wyjeżdżamy do mejscowości Piłka (centrum Puszczy Noteckiej) i zapewniamy lasy, jeziora, dobre towarzystwo i codzienną Eucharystię.

Więcej…

 
Tańce Paschalne u Jezuitów

DA Jezuitów zaprasza na „Tańce Paschalne” czyli radosne uwielbienie Boga poprzez taniec.

Więcej…

 
Mocny koncert u Jezuitów

Zespół wokalno-ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi zaprasza do kościoła Jezuitów w Szczecinie (Pocztowa 22) na koncert i Akademickie Rekolekcje Wielkopostne.

Więcej…

 
Rekolekcje Ignacjańskie w życiu codziennym

Jeśli pragniesz doświadczyć Boga poprzez wejście praktykę osobistej medytacji opartej na Piśmie Świętym, to zapraszamy Ciebie na te rekolekcje. Rozpoczynamy we wtorek, 5 marca o godzinie 19.00 w pomieszczeniach Duszpasterstwa Akademickiego Jezuitów przy ul. Pocztowej 22.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24660 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook