Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Koncert Arki Noego w Choszcznie
Dnia 15 stycznia 2011 roku kościół pw. Narodzenia NMP w Choszcznie pękał w szwach, bowiem o godzinie 16.00 rozpoczął się koncert Arki Noego. Jeszcze długo przed rozpoczęciem koncertu najgorliwsi fani zbierali się, by zająć pierwsze miejsca.
Koncert rozpoczął się modlitwą zespołu w zakrystii, po czym ks. Dziekan Grzegorz Suchomski powitał wszystkich mówiąc, że będzie to uczta dla oczu, ale przede wszystkim dla uszu. Przedstawił również krótką historię zespołu. Następnie lider zespołu Robert Friedrich powitał wszystkich i podzielił się z wszystkimi świadectwem swej wiary. Kościół farny był wypełniony do ostatniego miejsca, a pomieścił ponad tysiąc osób. Koncert zawierał kolędy i pastorałki, ale oczywiście nie zabrakło „kultowych” i znanych przebojów Arki Noego.

Zespół kilkakrotnie bisował, a po koncercie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie i kupić płyty zespołu. Fani oblegali szczególnie pana Roberta, aby otrzymać pamiątkowy autograf. Na zakończenie koncertu ks. Dziekan podziękował małym artystom za piękny i wspaniały koncert, a także Burmistrzowi Choszczna Robertowi Adamczykowi za zaproszenie zespołu do Choszczna. Mieszkańcy Choszczna i nie tylko długo będą pamiętali kolędowanie z Arką Noego.


liczba odsłon: 2011 | dodano: 2011-01-19 12:45:38

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook