Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Wykład prof. J. Miodka

Z okazji jubileuszu 25-lecia Uniwersytetu Szczecińskiego, dnia 21 maja 2010 r., swój wykład pt. „Co w języku można przewidzieć?” wygłosił dobrze wszystkim znany wrocławski językoznawca, profesor Jan Miodek.

Więcej…

 
Clerboyz na Jasnych Błoniach

Powtórka z rozrywki? Dlaczego nie! 22 maja odbył się na koncert zespołu muzycznego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie - Clerboyz! Zobacz fotogalerię.

Więcej…

 
Wigilijne nocne czuwanie w Choszcznie

W Wigilię Zesłania Ducha Świętego do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Choszcznie przybyła młodzież z obu choszczeńskich parafii, z Drawna i Będargowa na wigilijne nocne czuwanie. Czuwanie rozpoczęło się dnia 22 maja 2010 roku o godz. 21.00.

Więcej…

 
Festynn Rodzinny w Stargardzie

23 maja 2010 r. w parafii p.w. Świętego Ducha w Stargardzie Szczecińskim odbył się festyn rodzinny, zorganizowany z okazji odpustu całkowitego - Zesłania Ducha Świętego. Zobacz galerię zdjęć.

Więcej…

 
Zesłanie Ducha Świętego

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dnia 23 maja br., od godz. 15.00 na Jasnych Błoniach miała miejsce modlitwa za Miasto Szczecin, organizowana przez szczecińskie wspólnoty i ruchy kościelne. W trakcie spotkania odbyły się m.in. koncerty muzyki chrześcijańskiej, modlitwy, świadectwa, przedstawienia i festyn wspólnot. Zobacz galerię zdjęć: Msza Święta oraz koncert ewangelizacyjny

 
Poświęcenie motorów

Sezon motocyklowy już się rozpoczął. 23 maja odbyła się uroczysta Msza święta, po której nastąpiło poświęcenie motorów oraz kasków.

Więcej…

 
Dzień Jedności Wspólnot

W Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła - Głównej Patronki Archidiecezji - którą obchodziliśmy w poniedziałek 24 maja 2010 r., wszystkie wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia i grupy kościelne przeżywały swój doroczny Dzień Jedności Wspólnot. Zobacz galerię zdjęć

Więcej…

 
Zbiórki darów dla powodzian

Informujemy, że od dnia 26 maja 2010 r. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej prowadzi zbiórkę darów rzeczowych dla powodzian w godzinach: od 9.00 do 21.00.

Więcej…

 
XIV Spotkanie Młodych na Lednicy

W tym roku odbyło się kolejne już, XIV spotkanie młodych na polach lednickich. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało: „Kobieta - dar i tajemnica”. Wszyscy skupiliśmy się wokół tajemnicy, jaką jest kobieta.

Więcej…

 
Lednica 2010

"Już po raz czternasty zwołuję i zapraszam Was nad Lednicę na dzień 5 czerwca 2010. To, że ja Was zapraszam jest tylko przypadkiem, zaprasza Was sam Chrystus, abyście Go wybrali, tak jak wybrał Go Mieszko I przed tysiącem lat. Wybór Chrystusa stanowi o nas i nas określa, tworzy nowego Chrystusowego człowieka." Zobacz fotogalerię

Więcej…

 
80 tys. młodych nad Lednicą

Ponad 80 tysięcy młodych ludzi z Polski i Europy uczestniczyło 5 i 6 czerwca w XIV Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich koło Gniezna. Motywem przewodnim czuwania było hasło: „Kobieta – dar i tajemnica”.

Więcej…

 
Śladami Benedykta XVI

Nasi niemieccy przyjaciele z Bambergu, którzy uczestniczyli w Dniach Młodych w Choszcznie zaprosili nas na wspólne spotkanie w Niemczech! W dniach 9-13 czerwca br. odbyła się pielgrzymka młodzieży archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej do Bambergu bawarskimi śladami Benedykta XVI. Zobacz galerię zdjęć

Więcej…

 
Program SOFFT 2010

Znany jest już program IV SOFFT 2010! Zainteresowanie tegoroczną edycją SOFFT przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do części konkursowej IV SOFFT 2010 zostało zgłoszonych 36 przedstawień zespołów teatralnych z całej Polski.

Więcej…

 
W kilku słowach o SOFFT

Gra światła, symfonia dźwięku, moc słowa, inspiracja, wena, emocje – czyżbym właśnie odkryła teatr? Zwykła drewniana podłoga, jakaś zakurzona kotara i kilku ludzi z pasją – teatr...

Więcej…

 
Śladami Benedykta XVI

Z dniem 9 czerwca br, spod jednego ze szczecińskich kościołów grupa młodzieży wyruszyła w czterodniową podróż śladami papieża Benedykta XVI. Późnym wieczorem zapakowaliśmy się z bagażami, gitarami i flagą do busa. Rozsiedliśmy się wygodnie i ruszyliśmy przed siebie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 175123 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook