Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Boski Festiwal

Boski Festiwal, którego nazwa może kojarzyć się potrójnie, jest zaproszeniem do powrotu jednego z najbardziej wspominanych przez dawnych uczestników spotkań młodych - Salezjańskiego Sejmiku Młodzieżowego, który odbywał się przez 12 lat przy Sanktuarium Maryjnym w Skrzatuszu koło Piły. Zobacz program spotkania!

Więcej…

 
Tam, gdzie jest bosko...

W dniach 19-22 sierpnia w Broczynie k. Czaplinka niemalże w środku lasu postawiono scenę. Tuż obok wyrosło kolorowe pole namiotowe, które zainicjowano pod hasłem „Boski Festiwal”, jako reaktywację Sejmików Młodzieżowych. Zobacz zdjęcia  oraz posłuchaj wywiadów

 
Pielgrzymka do Myśliborza

Podobnie jak w latach ubiegłych w dniach 23 -25 sierpnia wyruszy trzydniowa Szczecińska Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu.

Więcej…

 
Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Charytatywny koncert na rzecz stypendystów Fundacji Jana Pawła II na którym zagrali Aga Zaryan oraz włoskie Trio Pannici odbył się 12 września w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Więcej…

 
Spotkanie z o. Piotrem Kurkiewiczem

Dnia 7 września 2010 roku  w domu parafii p.w. Bożego Ciała w Szczecinie, odbyło się spotkanie liderów, moderatorów, animatorów i odpowiedzialnych za wspólnoty oraz ruchy naszej diecezji z ojcem Piotrem Kurkiewiczem, kapucynem, dyrektorem Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Św. Maryi z Nazaretu, Matki Kościoła.

Więcej…

 
Urodzinowo

Tak, tak, to już dziś ! 10 września minął kolejny rok działalności portalu ichtis.info. Rok pełen wrażeń, pracy i spotkań. Mamy już 3 latka :-) W tym jakże szczególnym dla redakcji dniu, pragniemy podziękować wszystkim za obecność, okazaną życzliwość oraz wspólpracę. Dziękujemy, że jesteście z nami. Tworzymy portal z Wami i dla Was. Bez Was nie byłoby i nas :-)

 
Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej

W dniach 17 – 19 września odbyły się Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej. Do uczestnictwa w spotkaniu rozpoczynającym formację liturgiczną w nowym roku szkolnym, zaproszeni zostali Duszpasterze i Opiekunowie służby liturgicznej, ministranci, lektorzy, szafarze, schole i młodzieżowe zespoły muzyczne.

Więcej…

 
Koronka do Miłosierdzia na szczecińskich ulicach

Wspólnoty młodzieżowe, duszpasterstwa i ruchy kościelne ze Szczecina wzięły udział 28 września w modlitewnej akcji „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata”. Na 50 skrzyżowaniach miasta modlili się zarówno młodzi, jak i seniorzy. Dodatkową intencją była modlitwa za ofiary i poszkodowanych w wypadku autokaru koło Berlina, w którym zginęło 13 osób.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie

Dnia 8 października 2010 roku zainaugurowano nocne czuwania młodzieżowe w kaplicy sióstr Uczennic Krzyża na Stołczynie. W tym roku głównym całorocznym tematem będzie wiara.

Więcej…

 
X Dzień Papieski

W dniach 9-10 października będziemy obchodzić X Dzień Papieski, przeżywany w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II - Odwaga Świętości”. Obchody rozpoczną się w sobotę, 9 października br., na Zamku Książąt Pomorskich, gdzie o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Papieski.

Więcej…

 
Zostań wolontariuszem

Chcesz poznać nowych ludzi i zdobyć nowe doświadczenia?  Czujesz potrzebę spędzenia  wolnego czasu czyniąc coś dla drugiej osoby?  Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" poszukuje wolontariuszy, którzy  pomogliby w kweście podczas X Dnia Papieskiego. 

Więcej…

 
Wirtualna puszka

Teraz i Ty możesz kontynuować dzieło Jana Pawła II. Po raz pierwszy Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zorganizowała wirtualną puszkę, w ramach serwisu SiePomaga.pl. Każda złotówka się liczy. Zapraszamy do zbiórki na rzecz młodzieży, pochodzącej z rodzin potrzebujących wsparcia.

Więcej…

 
Hiszpański Maraton w Koscte - Relacja uczestniczki

W piątek 8 X, pełni entuzjazmu prosto po szkole wyjechaliśmy z Łodzi (bo stamtąd jesteśmy) z naszym księdzem do Szczecina. Dojechaliśmy tam ok. 22:30. Następnego dnia udaliśmy się z Agą na spacer po mieście, a potem zaczęły się przygotowania do maratonu. Przyrządzaliśmy posiłek na imprezę oraz drobne ozdoby do sali. Zapowiadała się dobra zabawa. Jednak to co działo się wieczorem po Mszy Świętej przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania.

Więcej…

 
X Jubileuszowy Dzień Papieski w Choszcznie

Obchody Jubileuszowego X Dnia papieskiego mieszkańcy Choszczna rozpoczęli już dzień wcześniej wieczorem 9 października 2010 roku Mszą świętą o godz. 20.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Choszcznie.

Więcej…

 
Dzień Papieża Jana Pawła II w Stargardzie

Z okazji 32. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w sobotę 16 października 2010 r. w Polsce będziemy obchodzić Dzień Papieża Jana Pawła II . Również stargardzianie oddadzą hołd polskiemu papieżowi.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 73  74  75  76  77  78  79  80  81  82   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 175128 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook